W laptopach montowane są najczęściej dyski talerzowe HDD oraz SSD 2,5″. Dyski w laptopie, chociaż mają odporną konstrukcję, są bardziej narażone na różnego rodzaju awarię, uderzenia lub przegrzania.

Nawet mocniejsze zamknięcie klapy laptopa może spowodować uszkodzenie głowicy w dysku 2,5″, który mimo, że laptop jest uśpiony, może pracować. W razie awarii prosimy postępować jak przy zalaniu – odłączyć nawet baterię i bezpiecznie dostarczyć laptopa lub sam dysk do nas.

Odzyskujemy dane z dysków 2,5″, 1,8″ oraz SSD różnych producentów (Hitachi, Samsung, Western Digital, Seagate i innych).

Odzyskujemy dane z Notebooków, Laptopów, Ultrabooków, a także z innych przenośnych urządzeń zawierających dyski HDD, SSD i pamięci FLASH

Wykonujemy usługi odzysku danych z laptopów popularnych marek takich jak 

ASUS   ACER   APPLE MACBOOK   LEVONO    DELL    HP   SONY 

Dynamiczny rozwój technologii i spadek cen dysków SSD i VME PCI-E które wcześniej były stosowane głównie w urządzeniach przenośnych sprawił żete dyski są szeroko stosowane również w komputerach stacjonarnych. Technologia SSD zapewniają szybszą pracę naszego komputera ale odzysk danych

 w tym przypadku może być o wiele droższy niż w przypadku dysków twardych HDD.

Chcesz poznać cenę odzyskania danych z twojego komputera?

 

przejdź do zakładki